+90 286 213 42 43     Bizi Takip Edin

BODRUM & FETHİYE

30 Temmuz 2020| 10 Eylül 2020 | 3 GECE 4 GÜN
Paylaş
Kişi Bası 1299
 • Lüks Otobüs
 • Beş Yıldızlı
  Otel
 • Sabah
  Kahvaltı
 • Akşam
  Yemekleri
 • Tekne
  Turu
 • Profesyonel
  Rehberlik
 • Seyahat Sağlık
  Sigortası

Açıklama

Yazdır

BODRUM & FETHİYE

Güney'e unutulmaz bir yolculuk . Lüks otellerde konaklama ayrıcalığı !


Tur Programı

1.Gün
GÜN 1 AZMAK ÇAYI - GÖKOVA KÖRFEZİ – GÖKOVA MAVİ YOLCLUK TEKNE TURU - SEDİR ADASI - AKYAKA Siz değerli misafirlerimizle Çanakkale Cumhuriyet Meydan’ında saat 22.00 ‘da buluşma ve 22.30’de hareket. Gece boyu sürecek yolculuğunuz boyunca araç içerisinde bulanan sıcak & soğuk ikram servisimizden faydalanabilirsiniz. - . Azmak Çayının buz gibi akan suyunun yanında vereceğimiz kahvaltı(EKSTRA) molasının ardından Saat 10.00’da Gökova Tekne Turumuza çıkıyoruz. Tekne turumuzda Gelibolu Adası, İnce Kum, Sualtı Mağaraları, Lacivert Koy başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından Teknede Öğle yemeğine geçiyoruz. Öğle Yemeği Set menü ( Şinitsel +Köfte+ Makarna+ Salata +Su) Yemek molasının ardından Sedir Adası’na gidiyoruz. Sedir Adası’nda verilen yüzme molasının ardından saat 18:00 gibi Akyaka’ya geri dönüp otobüsümüze binip Dalyana hareket ve serbest zaman. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. Otel’de bulunan havuzdan dilediğinizce faydalanabilirsiniz.
2.Gün
GÜN 2 – KÖYCEĞİZ – GÖCEK –KAYAKÖY- FETHİYE- ÖLÜDENİZ Sabah Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından göl kenarında kurulan şirin tatil beldesi Köyceğiz’e geçiyoruz kısa bir gezinin ardından kordon kenarında bulunan kafelerde çaylarımızı yudumluyoruz. Lüks yatları, Sosyetesi ve sakin havasıyla ünlenen Göcek’e hareket ediyoruz. Grupça yapacağımız kısa bir gezinin ardından Katrancı Koyunu fotoğraflıyor Mübadele döneminde boşaltılan Kayaköy İstikametine doğru hareket ediyoruz. Kayaköyde bulunan Otantik bir havaya sahip Restaurantımızda öğlen yemeğine geçiyoruz. Öğle yemeği Set Menü ( Izgara Köfte veya Tavuk İncik+3 Çeşit meze+ salata +pilav +su) Yemekten sonra dünyaca ünlü Ölüdeniz Plajına doğru hareket ediyoruz burada rehberimizin belirlediği süre zarfında denize giriyoruz. Deniz molasının ardından Dalyana doğru doğru hareket ediyoruz serbest zaman çerçevesinde Otelimizin havuzundan dilediğinizce yararlanabilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde
3.Gün
GÜN 3 DALYAN TEKNE TURU –İZTUZU PLAJI Sabah Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Dalyan Nehrinin üzerinde bulunan M.Ö. 4. yy. tarihlenen Dalyan’ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını Panoramik olarak gördükten sonra Dünyanın her tarafında gelen insanların vücudu gençleştirdiğine inanılan Çamur banyosuna geçiyoruz. Çamur sefasından sonra Dalyan nehrinin sazlıkları arasında Caretta - Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İz tuzu Plajına yüzme molasına geçiyoruz. Yüzme molasının ardından Dalyan şehir merkezine geçiyoruz dileyen misafirlerimiz dalyan şehir merkezinde keyiflice vakit geçirebilir diğer misafirlerimiz ise Otelimizde bulunan havuzdan yararlanabilir, konaklama ve akşam yemeği otelimizde
4.Gün
GÜN 4 BODRUM-BODRUM KALESİ-ZEKİ MÜREN EVİ-ÇANAKKALE Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Bodrum’a doğru hareket ediyoruz. Profesyonel rehber anlatımlarıyla Bodrum Kalesi, Sualtı Arkeolojik Müzesi,, Antik Tiyatro, Zeki Müren Evini gördükten sonra Rehberimizin belirlediği süre zarfında Bodrumun eşsiz sokaklarında alışveriş için serbest zaman ve Çanakkale’ye doğru hareket ediyoruz.. Başka turlarda görüşmek dileğiyle.

Fiyata Dahil Hizmetler

Lüks otobüsler ile tüm transferler - 3 gece 4&5 yıldızlı otellerde lüks konaklama - 3 Sabah Kahvaltısı, 3 Akşam Yemeği, 2 Öğle Yemeği ( Tekne ve otantik restaurant) - Profesyonel Rehberlik Hizmeti - Tekne Turları (2) - Seyahat Sağlık Sigortası -Ölüdeniz Giriş Ücreti- Sıcak & Soğuk İkramlar. NOT: Araçlarımız kişi sayısına göre belirlenecektir. 19+1, 27+1, 35+1 ve 46+1 gibi lüks araçlarla ulaşım sağlanacaktır.


Fİyata Dahil Olmayan Hizmetler


Bunlar da ilginizi çekebilir

DATÇA & MARMARİS

11 Nisan 2020 | 2 GÜN

GAP TURU

10 Nisan 2020 | 5 GECE 6 GÜN

YEDİGÖLLER- SAFRANBOLU...

8 Kasım 2019 | 1 GECE 2 GÜN

DOĞU'NUN MASALLARI

5 Haziran 2020 | 8 GÜN